SON DAKİKA
Ayancık MHP Belediye Başkan Adayı Özay Çetin
Ayancık Ofset Gazete ve Matbaası
Recep Ak Ayancık

Medeniyet Yolcuları Boyabat’ta

Sancaktepe Belediyesi´nin öncülüğünde hayata geçirilen proje kapsamında siyaset ve eğitimcilerden oluşan Medeniyet Yolcuları Vakfı yöneticileri, Boyabat’ı ziyaret etti.

Bu haber 23 Ekim 2017 - 17:53 'de eklendi.

Sancaktepe Belediyesi´nin öncülüğünde hayata geçirilen proje kapsamında siyaset ve eğitimcilerden oluşan Medeniyet Yolcuları Vakfı yöneticileri, Boyabat’ı ziyaret etti.

Medeniyet Yolcuları Vakfı yöneticilerini İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy ve Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı birlikte ağırladılar.

Kalebağında yemekli toplantı da konuşan İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, “İlçemize teşriflerinden ötürü değerli Belediye Başkanımıza ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Rabbim birliğinizi daim etsin” diye konuştu.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ise yapmış olduğu konuşmasında, “Gerek sosyal, gerekse kültürel manada AK belediyeciliğin yüz aklarından olan değerli büyüğüm Sancaktepe Belediye Başkanımız Sn. İsmail Erdem ve Medeniyet Yolcuları Vakfı yöneticilerine kadim şehir Boyabat’ımıza hoş geldiniz. ” dedi.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, “Boyabat tarihte ipek yolu üzerinde olması ile ticaretin beşiği, tarihi ile kadim şehir medeniyeti ile örnek bir ilçedir. Bizim içinde önemli olan abad şehir Boyabat’ımız için kadirşinas olmaktır” diye konuştu.
Medeniyet Yolcuları Vakfı Kurucu Başkanı aynı zamanda Sancaktepe Belediye Başkanı olan İsmail Erdem ise, vakfın hizmetleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Erdem, “Türkiye´nin bilgi toplumuna ulaşma hedefleri ışığında eğitim ve gençlik alanlarında ulusal ve uluslararası işbirliği gerçekleştiren, eğitim ve öğretime yetkin bir boyut kazandıran ve gençlerin donanımlı birer birey olmalarını sağlanmasına katkıda bulunan, ülkemizin kültürel değerlerinin yaygınlaştırılmasını sağlayan, çok yönlü bir kurum olmak’ hedefi ile Sancaktepe Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje Genç Gelecek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´dan aldığı birincilik ödülü ile de büyük önem arz ediyor. Medeniyet Yolcuları ve Genç Gelecek Projesi kapsamında 250 eğitmen görev yaparken toplamda 2 bin 500 öğrenci çeşitli eğitim, kültür-sanat, spor ve bilimsel programlara tabi tutuluyor.” diye konuştu.

Program Medeniyet Yolcuları Vakfı yöneticilerinin, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’yı makam ziyaretiyle son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Osman Demircan
Muhtar Adayı Osman Küm
Muhtar Adayı Yasemin
Muhtar Adayı Salim Altıkulaç Ayancık