Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Recep AK, Ak Parti Ayancık Belediye Başkanlığı aday adaylığı için istifa edecek.
Ayancık Devlet Hastanesi Müdürü Recep AK, Adalet ve Kalkınma Partisinden Ayancık Belediye Başkanlığına aday adaylığı için mevcut görevinden istifa edeceğini belirtti.
Kamuoyunda adından sıklıkla söz ettiren, güleryüzü ve sosyal kişiliği ile tanınan Recep AK, 5-12 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan adaylık sürecinde bulunacak. Mevcut görevinden istifa edecek olan Recep AK, Ayancık Belediye Başkanlığına aday adaylığı için Ak Parti İlçe Başkanlığına 12 Kasım’da başvurusunu gerçekleştirecek.