Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
11 Ağustos 2021’de ilçemiz Ayancık’ta yaşanan sel afetinde sürüklenen tomrukların bir kısmı İncirpınarı Köyünden toplanırken bir kısmı da Samsun Atakum sahilini kapladı.
Ayancık Orman İşletme depolarında bulunan yaklaşık 35 bin ton tomruklar Samsun Atakum Sahilini kapladı.
11 Ağustos 2021’de ilçemiz Ayancık’ta yaşanan sel afetinde sürüklenen tomrukların bir kısmı İncirpınarı Köyünden toplanırken bir kısmı da Samsun Atakum sahilini kapladı. İncirpınarı Köyü’nden toplanan Ayancık Orman İşletmesi’ne ait tomrukların Samsun Atakum Sahilini kaplaması vatandaşları şaşırttı.