Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne şebeke doğalgaz hattı çekildi.
Sinop İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih REYHANLIOĞLU “Sağlık tesisimizde ileriye yönelik yatırımların arttırılması, fiziki şartların iyileştirilmesi için tasarruf sağlanarak hizmet kalitesini geliştirmeyi hedefleyen Sinop Atatürk Devlet Hastanemize yoğun çalışmalar ve görüşmeler sonucu şebeke doğalgaz hattı çekilmiş olup sağlık tesisimizde kullanılmaya başlandı. Doğalgaz enerjisinin sağlık tesisimize kazandırılması için ödenek sağlayan Bakanlığımıza, emeği geçen kurumlarımıza, Müdürlüğümüz yöneticilerine, hastane Başhekimi ve sağlık tesisi yönetim ekibine ve personellerimize teşekkür ederiz. ” dedi.