Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Chp Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde (İşçi Bayramı) çalışan Ayancık Özel İdarenin emekçi kardeşlerine tişört hediye etti.
Chp Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde (İşçi Bayramı) çalışan Ayancık Özel İdarenin emekçi kardeşlerine tişört hediye etti.
Chp Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy “Emeğin ve emekçinin hak ettiği değeri bulması dilekleri ile cefakar bir şekilde çalışan TC Ayancık kaymakamlığı ilçe özel İdare işçilerinin 1 Mayıs emek ve dayanışma gününü ve tüm emekçi kardeşlerimin işçi bayramını kutlarım” dedi. Türkan KARABAŞ