Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
AK Parti Ayancık Belediye Başkan Adayı Recep AK İlçemiz Cevizli Mahallesi bayanlarıyla bir araya geldi.
AK Parti Ayancık Belediye Başkan Adayı Recep AK İlçemiz Cevizli Mahallesi bayanlarıyla bir araya geldi.
AK Parti Ayancık Belediye Başkan Adayı Recep AK “Çıktığımız bu yolda bizi asla yalnız bırakmayan kadınlarımız bugün de bize yalnız olmadığımızı güçlü ve kararlı bir şekilde gösterdiler… Sana Ne Kadar Teşekkür Etsem Az Cevizli… Gönüllerdeyiz, Belediye işi Gönülişi” dedi. Haber Merkezi