Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Gerze’de meydana gelen traktör kazasında Sarıyer Köyü muhtarı hayatını kaybetti.
Gerze’de meydana gelen traktör kazasında Sarıyer Köyü muhtarı hayatını kaybetti.
Gerze’ye bağlı Sarıyer Köyü Muhtarı Hamza Canik (57) traktör kazasında hayata gözlerini yumdu. Alınan bigilere göre: Muhtar Hamza Canik, kendi tarlasında ot balyası yaptığı sırada traktörün balya makinesi ile birlikte devrilmesi sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybetti.
Canik’in ölümü büyük üzüntüye neden oldu. Muhtar Canik’in cenazesi bu gün (24.06.2019 Pazartesi) öğleni müteakip Sarıyer köyünde kılınacak namazın ardından köy mezarlığına toprağa verilecek.