MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR

Ayancık Çayiçi Camii altında 2 yıldır faaliyet gösteren MRK Tekstil tüm Türkiye geneli bayan giyim üretimine tüm hızıyla devam ediyor.

A+
A-
19 Aralık 2017 18:20
ABONE OL

Ayancık Çayiçi Camii altında 2 yıldır faaliyet gösteren MRK Tekstil tüm Türkiye geneli bayan giyim üretimine tüm hızıyla devam ediyor.

İlçemizde faaliyet gösteren MRK Tekstil 40 kişilik işçisiyle durmak bilmeden ürettikleri kışlık montları toptan çalıştıkları firmalara göndererek Türkiye geneli halka ulaştırıyor.

MRK Tekstil yöneticisi Filiz KARADAĞ “ MRK Tekstil firmamızda yazın bayan gömleği, bayan etek, pantolon vb gibi üretimlerde bulunuyoruz. Kış mevsiminin gelmesiyle bayan mont, kaban üretimine geçmiş bulunmaktayız. Ürünlerimiz İstanbul’da toptan satışı yapılarak mağazalarımıza dağıtım yapılıyor. Biz burada Ayancık halkına ciddi ve kararlı bir şekilde çalışma imkanı sağlıyoruz.
Bu bir zincirlemedir. Biz burada insanımıza istihdam veriyoruz. Ayancık haklıda, esnafı da kazanıyor. Ben doğma büyüme İstanbul’luyum. Annem Babam Ayancıklı. O vesile ile Ayancık’a yerleştim. İlçemize geleli 2 yıl oldu. MRK tekstilde yöneticiyim. Biz burada çalışanlarımızla aile gibi olduk. Ayancık’ta gördüm ki işsizlik sorunu var ama biz tekstil olarak Ayancıklıya iş imkanı vermeye çalışıyoruz ama buna rağmen eleman bulamıyoruz. İlçemiz için daha iyisini yapmak ürettiğimiz ChipPepper markasıyla Ayancık’ımızın adını duyurmak için çaba sarfediyoruz.
İlçemizdeki mağazalarımızda yoldan geçerken kendi diktiğimiz ürünlerimizi görmek bizleri mutlu ediyor.
Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlarımıza kapımız her zaman açıktır. “ dedi.
Haber – Foto: Türkan KARABAŞ

MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR MRK TEKSTİL İLÇEMİZDE HİZMET VERİYOR

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.