www.wannawatches.com

  Kılıçdaroğlu Ayancık’ta

  Kılıçdaroğlu Ayancık’ta
  09.04.2021
  A+
  A-

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinop ziyaretinin ardından İlçemiz Ayancık’a geldi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit TORUN, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan ilçemize ziyarette bulundular.
  Sinop’ta katıldığı programların ardından ilçemize gelerek burada ilk olarak Ayancık İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden KILIÇDAROĞLU emniyet mensuplarının ‘Polis Haftası’nı kutladı.
  Ardından Demokrasi ve Cumhuriyet meydanına gelen KILIÇDAROĞLU ve Ekibi, meydanda toplanan vatandaşlar tarafından büyük coşku ve alkışlarla karşılandı.
  Yağmur altında vatandaşlara seslenerek kısa bir konuşma yapan KILIÇDAROĞLU; zorluklar karşısında umutsuzluğa kapılmamalarını istedi. “Hep beraber, hep birlikte tarihin bize yüklediği sorumluluğu yerine getireceğiz.” ifadesini kullanan KILIÇDAROĞLU, “Hep birlikte bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getireceğiz. Çocuklarımız, evlatlarımız bu güzel Türkiye’de umut içinde büyüyecekler ve yaşayacaklar. Sizden istediğim umudunuzu kaybetmeyin” dedi.
  AYANCIK’TAKİ HİZMETİ TÜRKİYE’NİN TAMAMINA GETİRECEĞİZ
  Ayancık Belediyesinin hizmetlerinde olduğu gibi Türkiye’nin tüm coğrafyasına aynı hizmeti götüreceklerini ifade eden KILIÇDAROĞLU, “Bir şeyi sizden istiyorum sadece. Türkiye’nin nereye gittiğini ben de biliyorum siz de biliyorsunuz. Ama asla umutsuz olmayın. Hep beraber, hep birlikte tarihin bize yüklediği sorumluluğu yerine getireceğiz. Hep beraber, hep birlikte bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getireceğiz. Çocuklarımız evlatlarımız bu güzel Türkiye’de umut içinde büyüyecekler ve yaşayacaklar. Sizden istediğim. Asla Umudunuzu kaybetmeyin. Ayancık’ta Belediye Başkanımız nasıl hizmet ediyorsa aynı hizmeti hiçbir ayrım yapmaksızın Türkiye’nin bütün coğrafyasına götüreceğiz. Türkiye’nin bütün coğrafyasında insanlar mutlu olacak ve hizmetin ne olduğunu görecekler. Verdiğimiz hizmetin hesabını halka vereceğiz. Belediye Başkanımız nasıl harcadığı her kuruşun hesabını Ayancık halkına veriyorsa biz de 83 milyondan topladığımız vergilerin hesabını 83 milyona vereceğiz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyacağız ve savunacağız” diye konuştu.
  Daha sonra, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU, Belediye Başkanı Hayrettin KAYA’ yı makamında ziyaret ederek, Ayancık Belediyesi hizmetleri hakkında bilgi aldı. Görüşmelerin ardından Belediye Başkanı Hayrettin KAYA, Genel Başkan KILIÇDAROĞLU’na, ilçemize ait keten, ahşap ve yöresel ürünlerimizi takdim etti .
  Ayancık Ofset
  YORUMLAR

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.