KAYA, PROJELERİNİ TANITTI

Ayancık Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya, Ayancık Kültür Merkezinde düzenlenen programda projelerini tanıttı.

A+
A-
19 Mart 2019 09:50
ABONE OL

Ayancık Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya, Ayancık Kültür Merkezinde düzenlenen programda projelerini tanıttı.

CHP Samsun Milletvekili, CHP Kastamonu Milletvekili, CHP Sinop Milletvekili, CHP İl Başkanı, CHP İl Kadın Kolları Başkanı, Sinop ve ilçelerinden belediye başkan adayları, CHP İlçe Başkanları, İYİ Parti İlçe Başkanı ve Vatandaşların yoğun katılımı ile düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Hayrettin Kaya ile ilgili slayt gösteriminin ardından Chp İl Başkanı İnan Savaş Yüksel’in açılış konuşması ile program devam etti.

 

Chp Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Chp Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve Chp Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in konuşmalarından sonra Katılımcıların coşkulu karşılaması ve tezahüratları eşliğinde konuşma yapan Hayrettin Kaya “31 Mart’ta biz seçimi kazanmak için değil birlikte Ayancık yönetimine talip olduk, bundan sonra da beraber yöneteceğiz” dedi.

Ardından projelerin Slayt gösterimi ile tanıtımından sonra program son buldu.

Ayancık AKM ‘ de gerçekleşen CHP Belediye başkan adayının Proje tanıtım toplantısı sonrası partililere ve Başkan adayı Hayrettin Kaya’ ya Cumhuriyet meydanına kadar eşlik eden halk miting yaparcasına meydanı doldurdu.
Vatandaşlar Ayancık Belediye Başkan adayı Hayrettin Kayaya büyük sevgi gösterisinde bulunurken onunla birlikte fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.

Hayrettin Kaya’nın projelerinden bazıları:

Toplu Konut Projesi

Çağrı Merkezi

Kum Çakıl Ocağı

Organik Pazar Yeri

Sinema Salonu

İskele Projesi

Çayağzı Yaya Köprüsü

Çocuk Kreşi Projesi

Huzurevi Projesi

KAYA, PROJELERİNİ TANITTI KAYA, PROJELERİNİ TANITTIKAYA, PROJELERİNİ TANITTIKAYA, PROJELERİNİ TANITTI

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz işlem!