Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta kablo hırsızlığından 3 kişi göz altına alındı.
Ayancık Akören ve Kurtköy köyleri arasında devriye görevi yapan jandarma ekipleri, telefon hattı direğine yaslı haldeki merdivenden şüphelenerek bölgeyi kontrol etti.
Bölgede minibüs, traktör ve ve otomobil bulunduğunu gören ekipler, kablo hırsızlığı yapan 3 şüpheliyi suçüstü yakaladı.
Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda, haberleşme kablosu, bir ruhsatsız tabanca ile tüfek ele geçirildi. Şüphelilerin daha önceden de hırsızlık suçlarına karıştıkları öğrenildi.