Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtına ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunulması ile başladı.
Ayancık’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtına ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunulması ile başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından tören Ayancık Belediyesi Kültür Merkezinde devam etti.
Programa İlçe Kaymakamı Abdullah Seçkin KOÇAK, Belediye Başkan V. Seyfi ÖZER, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.