Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan ünite için gerekli tıbbi cihaz ve donanım alınarak personel görevlendirilmesi ile birlikte fizik tedavi ünitesi hizmet vermeye başladı.
Ayancık Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan ünite için gerekli tıbbi cihaz ve donanım alınarak personel görevlendirilmesi ile birlikte fizik tedavi ünitesi hizmet vermeye başladı.
Ayancık Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Ergenç “Vatandaşlarımızın konforlu bir şekilde tedavi görebilmesi için kurulan ünitemizde emeği geçenlere Ayancık Devlet Hastanesi olarak teşekkür ediyoruz.” dedi. Türkan KARABAŞ