berliner stadtreinigung

  Göker ÖZGÜR İçin Toplandılar

  Ayancık Meslek Yüksekokulu her yıl geleneksel olarak yaptıkları Göker Özgür Halı Saha Turnuvası bu yıl 23.11.2021’de başladı.

  Göker ÖZGÜR İçin Toplandılar
  23.11.2021
  A+
  A-

  Ayancık Meslek Yüksekokulu her yıl geleneksel olarak yaptıkları Göker Özgür Halı Saha Turnuvası bu yıl 23.11.2021’de başladı.
  Sinop Üniversitesi Ayancık Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği Sınıflar arası okul turnuvası 23.11.2021 Salı günü Saat 12.00’de Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin KAYA ve Yüksek Okul Müdürü Ögr. Gör. Recep AYKAN’ın başlama vuruşu ile start aldı. İlçe Emniyet Müdürü Muhammet Kaddafi YİĞİT, Göker Özgür’ün ailesi, öğretmenler ve yakınları da halı sahada yer aldı.
  Ayancık meslek Yüksekokul Personeli Kenan ÇALIŞKAN ” Biz bu turnuvayı arkadaşımız Göker’i kaybetmeden öncede yapıyorduk. Yaklaşık 8 yıldır Halı Saha Turnuvası yapıyoruz. Arkadaşımız Göker’i kaybettikten sonra turnuvamızın ismini arkadaşımızın anısına Göker Özgür Halı Saha Turnuvası’na çevirdik. Arkadaşımız aramızdan ayrılalı 3 yıl oldu ve biz bu turnuvayı 3 yıldır onun adına düzenliyoruz. Belediye Başkanımız Hayrettin KAYA’nın bizlere bu konuda maddi manevi çok desteği oldu. Turnuvamız A Grubu ve B grubu olmak üzere 2 gruptan oluşuyor. 6 hafta sürecek olan turnuva Belediye Başkanımız ve Okul Müdürümüz’ün başlama vuruşu ile start aldı. Arkadaşımızın Anısını okul çalışanları olarak her yıl gelenek haline getirip Göker’i asla unutmadığımızı ve her yıl anısını yaşatmak için turnuvaları önümüzdeki yıllarda da düzenlemek istiyoruz. Desteklerinden dolayı herkese teşekkür ederiz.” dedi. Haber: Türkan KARABAŞ

  Ayancık Ofset
  YORUMLAR

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.