Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Erfelek Sinop yolu Çelenköyü mevkiisinde bir araç ağaca çarptı.
Gece saat 03.00 sıralarında Sinop-Erfelek yolu Çelenköy mevkisinde meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
Alınan bilgiye göre, 57 KB 647 plakalı otomobil ile seyir halinde olan Remzi Özdağ(65), direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarındaki ağaca çarptı. Çarpmanın etkisiyle sürücü ve yanında bulunan Yılmaz Özdemir(48), olay yerinde hayatını kaybetti. Yoldan geçen vatandaşların aracı görüp 112 sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri ve Erfelek İlçe Jandarma ekipleri sevk edildi. Hayatını kaybeden vatandaşlar Sinop Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.