Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Saraydüzü İlçe Belediyesi Meclis Üyesi Emine Saraç, Büyük Birlik Partisi’ne geçti.
Saraydüzü İlçe Belediyesi Meclis Üyesi Emine Saraç, partisinden istifa etti. Ak Parti’den istifa eden Emine Saraç, Büyük Birlik Partisi’ne geçiş yaptı. Büyük Birlik Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Tahir Şahin, Emine Saraç’ın katılımı nedeniyle mutlu olduklarını ifade ederek, “Emine SARAÇ hanımefendiye Büyük Birlik davamıza ve Sinop’umuza hizmet için çıkmış olduğu bu kutlu yolda muvaffakiyetler dilerim” dedi.