Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Yoğun kar yağışı etkisi altındaki Erfelek’te, doğadaki canların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Erfelek Kaymakamlığı koordinesinde temin edilen yiyecekler uygun noktalara bırakıldı.
Erfelek Kaymakamı Burak Bozkurt GÜRSES’in talimatı ve bizzat katılımı ile doğadaki canların olumsuz hava koşulları karşısında zor durumda kalmamaları için oluşturulan ekipler ilçenin çeşitli noktalarına yiyecek bıraktılar.
Kaymakam Gürse “Doğadaki dostlarımızı hiçbir zaman unutmuyoruz, her canlının canı kıymetli ve özeldir. Bu zorlu süreçte yiyecek bulmakta zorlanabilecek doğadaki dostlarımızın her zaman yanında olacağız” dedi. Türkan KARABAŞ
????????????????????????????????????