Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin KAYA, Belediye Meclis Üyesi Seyfi ÖZER ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hasan YILDIZ ile birlikte, Yeni yıla sağlıklı ve huzurlu bir şekilde girmesi için görev başında olan Sağlık çalışanların, Emniyet, Jandarma ve İtfaiye personelinin, Yeni Yılını kutladılar. Ayancık Devlet Hastanesi’ne giden Başkan Kaya hastane de yatmakta olan hasta vatandaşları da unutmayarak Yeni Yılını kutladı.