Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanı Hayretten Kaya’dan Yeni Yıl Mesajı
Sevinç ve üzüntüleriyle 2019 yılını geride bırakırken, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha girmenin mutluluğu içerisindeyiz. 2020 Yılı Mutluluğun, umudun, sağlık ve bereketin bol olduğu, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya barış, sevgi ve mutluluk getirmesi dileği ile tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.
Hayrettin KAYA
Ayancık Belediye Başkanı