Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Kaya mesajında, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi yarına taşıyacak olan bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyoruz. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının fedakar öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve en önemlisi de sevgili öğrencilerimize hayır getirmesini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.