Ayancık’ta KASAP AKÇA DAYI ET DÜNYASI açıldı

Daha önce İlçemiz Babaçay Köyü’nde mini bir bakkal işleten Fikret ÜN (Akça Dayı) yaşanan sel afetinden sonra Ayancık merkezde Kasap dükkanı açmaya karar verdi.

A+
A-
8 Kasım 2021 15:44
ABONE OL

Daha önce İlçemiz Babaçay Köyü’nde mini bir bakkal işleten Fikret ÜN (Akça Dayı) yaşanan sel afetinden sonra Ayancık merkezde Kasap dükkanı açmaya karar verdi. Akça Dayı lakaplı Fikret ÜN 08.11.2021 Pazartesi yani bugün kasap dükkanının açılışını gerçekleştirdi.

Yalı Mahallesi 15 Temmuz Şehitler Cad. No: 9/A adresinde bugün açılışı yapılan KASAP AKÇA DAYI ET DÜNYASI kasap dükkanında kırmızı, beyaz etlerinin yanı sıra taze hazırlanmış pirzola ve yeni çekilmiş kıyma ve benzerleri bulunuyor.

İşletme sahibi Fikret ÜN, “Etlerimiz kendi gözetimimizde taze günlük kesilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda etleri hazırlayıp müşteriye sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir” dedi. Türkan KARABAŞ

Ayancık'ta KASAP AKÇA DAYI ET DÜNYASI açıldı Ayancık'ta KASAP AKÇA DAYI ET DÜNYASI açıldı Ayancık'ta KASAP AKÇA DAYI ET DÜNYASI açıldı Ayancık'ta KASAP AKÇA DAYI ET DÜNYASI açıldı

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz işlem!