Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolları tamamen açıldı.
Geçtiğimiz günlerde Ayancık genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolları tamamen açıldı.
Ayancık İlçe Özel İdare Müdürü Yaşar EREGÜL yaptığı açıklamada “Karla mücadele kapsamında önceden hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Ayancık çevresinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan köy yollarımızı açmak için gece gündüz demeden hızla çalışmalarımıza başladık ve geldiğimiz bu noktada Ayancık’ta kapalı köy yolu kalmamıştır. Karla mücadele kapsamında çalışmalarıma devam etmekteyiz. Çalışmalarda emeği geçen Ayancık İlçe Özel İdare Bakımevi Şantiye çalışanlarına teşekkür ederim.” dedi.
Yaşar EREGÜL