Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
19 Eylül Gaziler günü nedeniyle ilçemiz Ayancık’ta kutlama programı düzenlendi.
19 Eylül Gaziler günü nedeniyle ilçemiz Ayancık’ta kutlama programı düzenlendi.
Şehitler anıtı önünde saat 10.00’da düzenlenen program Atatürk Anıtına İlçe Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak ve Belediye Başkanı Hayrettin Kaya’nın çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemine dair konuşmalar yapıldı. Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ve CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in tebrik mesajları ve öğrencilerimizin şiirlerinin okunmasıyla son buldu.