Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Kaymakamı İsmail Pendik 2022 yılının ilk dakikalarında denetimlerde bulundu.
Ayancık Kaymakamı İsmail Pendik 2022 yılının ilk dakikalarında ilçemizde bulunan Jandarma kontrol noktalarını, İlçe Jandarma Komutanlığını, Emniyet Müdürlüğü ve Ayancık Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Çalışan görevlilerle sohbet eden Kaymakam Pendik; Ülkemizin huzur ve güvenini sağlamak amacıyla 24 saat görev başında olan tüm personelin yeni yılını kutladı, görevlerinde başarılar diledi.