Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Belediyesi’ne hayırsever bir vatandaş tarafından 3 adet Mitsubishi L 200 hediye edildi.
Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin KAYA, hayırsever bir vatandaşımız tarafında 3 adet Mitsubishi L 200 gönderildi. Tüm ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun. Hayırsever vatandaşımıza hem şahsım adına hem de İlçemiz adına çok teşekkür ederim.” dedi.