Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 4006 TÜBİTAK Bilim fuarının açılışı yapıldı.
Ayancık Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 4006 TÜBİTAK Bilim fuarının açılışı yapıldı.
Ayancık’ın değerli idareci ve yöneticilerinin yoğun ilgi gösterdiği fuar, Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’ne yakışır şekilde tamamlandı. Öğrencilerin hayallerini somutlaştırdığı ve bilime olan katkının had safhada olduğu fuar, herkes tarafından beğeniyle gezildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Altundal; “Okul Müdürümüz Seyfi Güler ve Koordinatör öğretmen Müjdat Kızıloğlu öncülüğünde fuara katkı sağlayan tüm öğrenci ve katılımcı öğretmenlerimizi kutlarım.” dedi. Türkan KARABAŞ