Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Yüzme Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi.
Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yüzme Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları 9-10 Ocak 2020 tarihlerinde Sinop Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi.
5 okuldan toplam 14 sporcu öğrencinin mücadele ettiği müsabakalar sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Şube Müdürü Ramazan YILMAZ, Yüzme İl Temsilcisi Berna SAĞLAM, hakem ve antrenörler tarafından takdim edildi.
Müsabakaya Katılan Okullar