Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Teknik Direktör Ersun Yanal hazırlık maçı da olsa işini ciddi yapmayan oyuncuları affetmiyor. Yanal’ın son kurbanı Budabeşte maçında Yusuf Yazıcı oldu.
Hazırlık maçında oyuna ikinci yarıda giren genç oyuncunun müsait pozisyonda topu Yusuf Erdoğan’a aktarmayıp kaleye vurması deneyimli hocası adeta küplere bindirdi. Bu pozisyonun ardından yardımcılarına Gökhan’ı yanına çağırması talimatını veren Yanal Yusuf Yazıcı’yı dışarıya alarak genç oyuncuyu saha sürdü. Yusuf Yazıcı da sahayı büyük moral bozukluğu içerisinde terk etti.