Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Macaristan kampı öncesinde konuşan Yusuf Erdoğan, “Geçen sezon beklentilere pek karşılık veremedik. Bu sezon farklı olacak. Bu konuda söz verebilirim” ifadelerini kullanmıştı.
Yıldız oyuncu, hem antrenmanlardaki formu hem de önceki gün oynanan hazırlık maçında attığı 2 golle bu sözünü tutacağını gösteriyor. Yusuf Erdoğan, hocasının ilgisine de özel bir parantez açarak, “Hepimiz için yeni fırsatlar söz konusu. Bu noktada hocamız da bizlere yeterli şansı veriyor, güveniyor. Kendisini mahcup etmemek için elimizden gelenden fazlasını yapacağız” dedi.