Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Başkan Şemsettin Özcan, gelecek sezon daha başarılı bir ekip izlettireceklerini ifade etti.
Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Yomraspor yeni sezon öncesinde çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürürken Başkan Şemsettin Özcan, gelecek sezon daha başarılı bir ekip izlettireceklerini ifade etti. Özcan, “Geçen yıl tecrübe kazanırken gerekli dersleri aldık. Bu sezon iyi ve mücadele gücü yüksek bir takım kurduğumuza inanıyorum. Lige iyi bir giriş yapıp alacağımız başarılı sonuçlarla hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.