Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Boyabat Kavak Köyünde, Belediye Otobüsü Mahsur Kaldı
Pazar günü sabah saatlerinde İstanbul’dan cenaze için gelen, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait otobüs, Boyabat’a bağlı Kavak Köyü, Ballıca Mahallesinde kara saplandı.
Kendi imkânları ile kurtulmayacağını anlayan, şoför ve yolcular, Özel İdare ekiplerinden yardım istediler. Kısa süre içinde olay yerine gelen, Boyabat Özel İdare ekipleri özverili bir çalışma sonunda otobüsü saplandığı yerden kurtardı. Otobüsün akşam saatlerinde yolcuları ile birlikte İstanbul’a döndüğü bildirildi.