Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Boyabat’ta meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Boyabat’ta meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Kaza ilçe merkezi Sanayi Sitesi mevkisinde saat 12:30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Boyabat istikametinden Sanayi Sitesi yönüne seyir halinde olan Mehmet B. (45) idaresindeki ticari otomobil ile siteden çıkmakta olan vinçle çarpıştı. Kazada otomobil sürücü Mehmet B. ile otomobilde bulunan Niyazi Celiloğlu (67) ve Adem Celil (48) yaralandı. Yaralılar ambulansla Boyabat 75 Yıl Devlet Hastanesine kaldırıldı.