Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz'den Emek ve Dayanışma günü mesajı
Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz 1 Mayıs mesajı yayınladı.
Vali Cengiz mesajında şunları dile getirdi: "Türkiye Büyük Millet Meclisi geçtiğimiz yıl, ülkemizin kalkınması ve ekonomimizin güçlenmesinde önemli rol oynayan tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs gününü, bayram havasında kutlanması amacıyla “Emek ve Dayanışma Günü” ve tatili olarak kabul etmiştir.
En yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde, çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerini en içten duygularımla kutlar, aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim