Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu; “Yine sözümüzü tutan tarafta olacağız, çalışacağız, çabalayacağız.” Dedi.
Belediye Başkan Adayı Üçüncüoğlu, sosyal medya hesabından kentin sorunlarını dile getiren bir video paylaştı. Videosunda, yeşil ve mavinin şehri vurgusu yapan Üçüncüoğlu, kentin 2019’dan bu yana can çekiştiğini belirtti. Trafik sorunu, çöp sorunu, sahil kirliliğini gözler önüne sererek Sinop’un 15 yılını kaybettiğini ifade etti.
Hep birlikte vatandaşların sorunlarını teker teker çözeceklerini kaydeden Üçüncüoğlu; “Artık Sinop’ta çile bitecek. Bugün Sinop’umuzun neresine giderseniz gidin, “Yakup Üçüncüoğlu söylüyorsa bu işi yapar” diyenleri göreceksiniz.” dedi.