Survivor’da Dün Gece Kim Elendi?

Survivor’da bu akşam yapılacak eleme ile ünlüler takımından birisi adaya veda edecek

A+
A-
16 Mart 2016 09:29
ABONE OL

Survivor’da dün gece eleme heyecanının yaşanması beklenirken Acun Medya tarafından alınan karar ile birlikte elemenin ertelenmesine karar verildi.

Survivor’da elenmesi için ilk iki isim belli olurken dün gece yapılması planlanan eleme gecesi iptal edildi. Yapılan açıklamada elemenin bu akşam yapılacağı belirtilirken ünlüler takımından birisi bu akşam adaya veda edecek

Ankara’da yaşanan patlama nedeniyle bir gün ekranlarda yayınlanmayan ve bu nedenle yayınlarında bir günlük aksama yaşanan Survivor’da eleme gecesi de bir gün sonra yanıtlanacak. Dün gece yapılması planlanan elemenin bu akşama alındığı açıklanırken bu akşam ünlüler takımından elenen isim belli olacak.

Daha önce yapılan oylamalarda adadan elenmesi için Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı’nın ismi yazılırken bu akşam SMS oylamasından birinci çıkan kişi elenmesi için bir isim daha söyleyecek.

Elemede 3 ismin belirlenmesinin ardından ise SMS sıralamasında en az oyu alan kişi takıma veda edecek. Yapılan son SMS oylamasında en çok oyu Avatar Atakan alırken Avatar Atakan’ı takip eden isimler şöyle olmuştu;

İbrahim Yattara, Yılmaz Morgül, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, Tuğba Özay, Yunus Günçe, Mehmet, Ebru Öztürk ve Seda Tetik.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.