Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) seçimlerinde tarih belli oldu.
Sinop Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) seçimlerinde tarih belli oldu. STSO Başkan Adayı Rasim Cihan Oğuz yaptığı açıklamada, seçimlerin 5 Mayıs Pazar günü yapılacağını duyurdu.
Seçim hazırlıklarını sürdürdüklerini ve seçimlerde oldukça iddialı olduklarını belirten Oğuz, yeni projelerle Sinop'un önünü açacaklarını, il genelinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Oğuz, "Seçim süreci başladığından bu yana ekip arkadaşlarımızla yoğun bir şekilde çalışıyoruz ve üyelerimize projelerimizi anlatıyoruz. Gayet olumlu bir atmosferde seçime gireceğiz. Süreç seçim tarihinin belli olmasıyla daha da hızlandı. Tarih tam beklediğimiz şekilde açıklandı" dedi.