Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan 'Sinopspor ve Sinop’a gösterilmiş olan hassasiyete teşekkür ederim' dedi.
Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan yaptığı açıklamada ‘Sinopspor Kazansın’ sloganıyla çıktığımız yolda Sinopspor Gecemizde bizi yalnız bırakmayan Sn. Dr. Mahmut Nedim Örnek, gecemize en büyük katkıyı yaparak bizleri onurlandırmış ve gururlandırmıştır. Sinopspor ve Sinop’a göstermiş olduğu hassasiyet, klübümüze verdiği büyük destek ve biz görev başındaki yeni Sinopspor yönetimine sağladığı yüksek motivasyon ayrıca bundan sonrada yapacakları destekler içinde Sn. Dr. Mahmut Nedim Örnek’e teşekkür ederiz.' dedi. Türkan KARABAŞ