Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ece Arzu ve Ali bey dünya evine girdi.
Yaptığı çalışmalarla hepimizin gönlüne taht kuran ilçemizin gururu Prof.Dr. Sedat DEMİRCAN’ın biricik kızı Ece Arzu ve Ali bey 30.06.2013 günü saat 20.00’de Ankara Fenerbahçe tesisinde muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.
Ayancık Gazetesi olarak sevgili hocamızı kutluyor, Arzu Ece ve Ali beye ömür boyu mutluluklar diliyoruz.