www.wannawatches.com

  Sakarya Caddesi Yenileniyor

  Sinop Belediyesi Sakarya Caddesi’nde başlattığı tadilat çalışmalarını hızla sürdürüyor.

  Sakarya Caddesi Yenileniyor
  10.12.2021
  A+
  A-

  Sinop Belediyesi Sakarya Caddesi’nde başlattığı tadilat çalışmalarını hızla sürdürüyor.

  Fen İşleri ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri caddenin işlevselliğini arttıracak saha çalışmasını geç saatlere kadar sürdürüyor.

  Sakarya Caddesi’nde yapılan çalışmaya ilişkin açıklamalarda bulunan Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan söz konusu çalışmayı değerlendirdi. Başkan Ayhan ”Sakarya Caddesi’nde öncelikle komple yenileme değil , mini bir tadilat işlemi gerçekleştiriyoruz. Caddedeki ahşap pergolalar gibi bazı fazlalıkları kaldırıyor, kaldırımlar arasındaki yürüyüşü zorlaştıran büyük yeşil alanlarda sadeleştirmelere gidiyoruz. Caddedeki ağaçlarımızda, mevsimlik çiçeklerimizde herhangi bir söküm işlemi yapmayacağız fakat palmiye, kartopu gibi ağaçlarımızın diplerindeki peyzaj alanlarında küçültmelere gideceğiz. Yolumuzu da caddenin mimarisine uygun bir renkte modern yöntemlerle asfaltlayacağız. Yaptığımız çalışma; caddenin işlevini arttıracak, araçların daha stabil seyretmesini sağlayacak bir yol kazandıracak ve vatandaşlarımızın yürüyüşünü kolaylaştıracak yönde bir çalışma olacak” dedi.

  Ayancık Ofset
  YORUMLAR

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Sinoplu dedi ki:

   Ya anlamıyorum bu Sakarya caddesi her bir kaç sene yenileniyor. bu zamana kadar oraya dökülen para ile neler yapılırdı neler. Hiç kimsede sesini. Çıkarmıyor nasıl bir anlayış bu nasıl belediyecilik??
   Gerçekten yazık.
   Çocuklara park açılırdı kütüphaneler işyerleri ve daha neler neler.
   Sakarya caddesi trafiğe kapatılsın.