Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Durağan Kaymakamı Celal Güngör, Durağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle öğle yemeğinde buluştu
Sinop’un Durağan İlçesi’nde Kaymakam Güngör, Anadolu Lisesi ziyaretinde ilk olarak, okulun yemekhanesinin mutfak bölümünü inceledi. Burada, ilgili personellerden bilgiler alan Güngör, ardından öğle yemeğinde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Güngör, eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi. Güngör son olarak da Okul Müdürü ve yöneticilerle bir toplantı gerçekleştirdi. Güngör’ün sevecen ve yakın tavırları öğrencilerde memnuniyet yaratırken, bu durum ise fotoğraf karelerine yansıdı.