Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170. Yıldönümü'nde şehitlerimiz için mevlid okundu
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. Yıl dönümünde, 09 Nisan 2015 Perşembe günü akşam ile yatsı namazı arasında Köprübaşı Yeni Camiinde Polis şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim ve mevlid-i şerif okutuldu. Mevlid programına İlçe Emniyetinde görev alan polisler, kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı. Merkezde görev yapan din görevlileri tarafından Kur'anı Kerim, mevlid-i şerif okundu. Müftülük ilahi korosunun seslendirdiği ilahilerden sonra ilçe müftüsü Ömer ERGÜL’ün yaptığı dua ile mevlid programı sona erdi.