Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
AK Parti'nin bugün yapılan delege seçiminde yumruklar konuştu.
AK Parti Türkeli İlçe Başkanı Murat Karahan'ın yumruklu saldırısına uğrayan AK Parti Türkeli eski Belediye Meclis Üyesi Mehmet Atılgan'ı partililer hemen olay yerinden uzaklaştırdı. İlçe Başkanının atıığı yumruk Atılgan'a isabet ettiği belirtiliyor.
Yaşanan kargaşanın ardından Türkeli Devlet Hastanesine kaldırılan ve doktorlardan rapor alan Atılgan; "Demokrasi yolu, engellenemez. Bu bizlere yapılan ilk saldırı değildir. Tek bir amacımız var. Bu ilçeye demokrasiyi getireceğiz ya getireceğiz. Öyle birisi yumruk atacak, biz geri atacağız, asla geri adım atmayacağız, inançlarımızdan vazgeçmeyeceğiz" dedi. Cesurses