Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’a yeni Halk Eğitim Merkezi binası yapılıyor.
Sinop Ak Parti Milletvekili Dr. Nazım Maviş Ayancık’a yeni Halk Eğitim Merkezi binası yapımı proje aşamasının hazır olduğunu duyurdu.
Nazım Maviş Ayancık ve Boyabat’a yeni halk eğitim merkezi binasının yapımı için sürecin başladığını ifade etti. Projelerin hazır olduğunu belirten Maviş “En kısa sürede yapım ihalesiyle birlikte Ayancık ve Boyabat’ta inşa çalışmalarına başlıyoruz. İlçelerimize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.