Kunduzlar balıkçıyı öldürdü

Kunduzlar fotoğrafını çekmek isteyen balıkçıyı öldürdü

A+
A-
1 Mayıs 2013 20:02

Belarus'ta akıllara durgunluk verecek bir ölüm olayı yaşandı. Shestakov Gölü'nde arkadaşlarıyla balık avlamaya giden bir kişi, fotoğrafını çekmek istediği kunduzun ısırık darbeleri nedeniyle kan kaybından öldü.

Keskin dişleriyle ağaçları bile devirebilen kunduzlar, Belarus'ta bir balıkçının ölümüne neden oldu.

SkyNews'in hanerine göre, adı açıklanmayan balıkçı, iki arkadaşıyla gittiği Shestakov Gölü'nde bir kunduzun fotoğrafını çekmek istedi. O anda kunduz balıkçıya saldırdı ve bacağındaki atardamarı kopardı.

Kunduz balıkçıyı birçok yerinden ısırırken, arkadaşları kan kaybını önlemeye çalışsa da arkadaşlarının ölümünü engelleyemedi.

BİRÇOK SALDIRI YAŞANDI

Uzmanlar, Brest kentinde yaşayan adamın ölümünün çok nadir bir vaka olduğunu ancak kunduz saldırılarının geçmişte de yaşandığını belirtti.

YouTube'da kısa bir süre önce beliren videoda, Rusya'nın başkenti Moskova'nın yakınlarındaki Tver bölgesinde bir adam kunduz saldırısına uğrarken görülüyor.

ABD'de ise geçtiğimiz yıl Virginia eyaletindeki bir gölde yüzen iki kız yüzdükleri esnada kunduz saldırısına uğramış ve ağır yaralanmışlardı.

Belarus'ta 2003'te yaşanan bir diğer saldırıda ise çiftlik arazisinden kuduz bir kunduzu kovalamaya çalışan iki kişi yaralanmıştı. Kunduzlar, Kapibara'ların ardından dünyanın en büyük kemirgenleri olma özelliğini taşıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.