Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’ta çıkan yangında bir ev kullanılmaz hale geldi.
Edinilen bilgiye göre, saat 21.00 sıralarında Yeni Cezaevi yolu numara 208'de Mustafa H. isimli vatandaş sobayı yaktı ve evden ayrıldı. Sobanın şiddetli yanması nedeniyle tavan arasında yangın çıktı. Olayı gören çevredekiler hemen itfaiye haber verdi. Olay yerine gelen Sinop Belediyesi İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Çıkan yangında herhangi bir yaralanma olmazken, ev kullanılmaz hale geldi.
Olayla ilgili soruşturma açıldı. Vitrinhaber