Sinop 30°C
Açık
Sinop
30°C
Açık
Paz
30°C
Pts
29°C
Sal
26°C
Çar
27°C
Kayseri’de meydana gelen olayda iki aracın kovalamaca yapması felaketle sonuçlandı. Araçlardan biri ters yöne girince iki kişi hayatını kaybetti.
Kayseri Melikgazi ilçesine bağlı Büyük Menderes Caddesinde meydana gelen olayda, 38 GE 010 plakalı araç ile 38 BY 497 plakalı otomobil arasında kovalamaca yaşandığı öğrenildi.
Yaşanan kovalamacada 38 BY 497 plakalı araç ters yöne girerek, normal şeridinde giden 33 NHJ 04 plakalı otomobile çarptı. Kazada 33 NHJ 04 plakalı otomobilde bulunan Yusuf Kurtoğlu ve kardeşi Hamit Kurtoğlu olay yerinde hayatını kaybetti. Yetkililer, kazayla ilgili soruşturma başlattı.