Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun, Erfelekspor yönetimi ve futbolcular ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Erfelek Belediye Başkanı Mehmet UZUN, Kulüp Başkanı Tarık YILDIZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erfelekspor – Boyabat Çeltik Spor maçı öncesi futbolcularla kahvaltıda buluştu. Durmuş ERKEN’in düzenlediği programda, Belediye Başkanı Mehmet Uzun, teknik ekibe ve futbolculara yanlarında olduklarını dile getirerek, maç öncesi başarılar diledi.