Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İYİ Parti Sinop İl Teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
İYİ Parti Sinop İl Başkanı Av. Oğulcan Serthan Ünal ve İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, gazetecilerle bir araya gelerek, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günlerini kutladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti İl Başkanı Av. Oğulcan Serthan Ünal ve İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk’e tüm basın mensupları adına teşekkür etti.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.