Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemizin medarı iftihar Harbi Enver gazetemizi ziyarete geldi.
İlçemizin medarı iftihar Harbi Enver gazetemizi ziyarete geldi.
Hoş sohbette bulunan Harbi Enver “ Memleketimi çok seviyorum. Ayancıklı olmaktan gurur duyuyorum. Zaman bulduğum her fırsatımda Ayancık’a geliyorum. Mavi Karadeniz’de Pazartesi akşamları saat 22.30’da “Harbi Enver Show” programım devam etmekte. Bunun yanı sıra yeni albüm çalışması içerisine girdim inşallah yeni yayın dönemimde yeni çalışmalarımızla yeni projelerimizle siz sevgili halkım ve sevenlerimle buluşacağız “ dedi. Türkan KARABAŞ