Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde Kutlandı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayan kutlamalar Ayancık Gazi Stadyumunda devam etti.
Düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Abdullah Seçkin KOÇAK, Belediye Başkanı Hayrettin KAYA, Daire müdürleri, sivil toplum örgüt temsilcileri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen çeşitli yarışmalarla devam eden program, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere verilen hediyelerle son buldu.